Nova Vrhovna uprava Družbe sestara Presvetog Srca Isusova
Na XVIII. redovitom generalnom kapitulu Družbe sestara Presvetog Srca Isusova koji se od 26. lipnja održavao u generalnoj kući "Nazaret" na Drenovi u Rijeci 27. lipnja izabrana je nova Vrhovna uprava Družbe za sljedeće šestogodište.

U izbornom dijelu Generalnog kapitula za vrhovnu glavaricu izabrana je s. Nives Stubičar, za zamjenicu vrhovne glavarice i savjetnicu izabrana je s. Dobroslava Mlakić, za drugu savjetnicu s. Felicita Špehar, za treću savjetnicu i tajnicu s. Marijana Mohorić, za četvrtu savjetnicu s. Kristina Tunić, a za vrhovnu ekonomu s. Bernardina Maslać.

Tema kapitula bila je redovnički identitet sestara Presvetog Srca Isusova, kako bi razmišljajući o temeljima svoje Družbe dobile poticaje za ostvarivanje svojeg poslanja.