Biskupijsko hodočašće u Mariju Bistricu
U subotu, 27. listopad o. g. Gospićko-senjska biskupija organizirala je Biskupijsko hodočašće u Nacionalno svetište Majke Božje Bistričke u okviru pastoralnog plana u Godini vjere, Godinu vjere za našu biskupiju svečano smo otvorili prošle nedjelje sa susretom župnih pastoralnih vijeća u Otočcu.

Ovo hodočašće prošle subote bilo je zaista događaj vjere za svakog tko je sudjelovao. Dobar uvod u ovo hodočašće bilo je prošlogodišnje biskupijsko hodočašće Majci Božjoj Trsatskoj, koje je bilo 23. listopada. 2011.

Biskup mons.dr. Mile Bogović predvodio je svečanu misu u 11 sati, a prije toga bilo je ispovijedanje i moljenje krunice u samom svetištu.

Na misi je su pjevali pjevači iz raznih župa naše biskupije, pod vodstvom bogoslova Josipa Šimatovića iz Otočca i orguljaša g. Milana Dučića iz Senja.

Foto: M.P.