Misa u Kuterevu
U nedjelju, 4. studenog o. g. u župnoj crkvi u Kuterevu služena je Sv. Misa. Na misi je bilo relativno veliki broj vjernika. Većim dijelom starijih ali i lijepi broj mladih. Posebno učenika 7. i 8. razreda koji se pripremaju za sakramenat Sv. Potvrde.

Sv. Misu je služio otočki župnik mons. Tomislav Šporčić, koji je zamjenio župnika vlč. Nikolu Komušanca. Vlč. Komušanac u isto vrijeme imao je sprovod u župi Krasno. Mosn. Šporčić napomenuo je prisutnima potrebu svjedočenja vjere mladima. Posebno danas treba poticati smlađe supružnike i roditelja u "zgodno i nezgodno vrijeme" kako kaže Sv. Pavao u poslanici Timoteju. Danas je slvaljenje nedjelje pa onda i sv. Mise u velikoj krizi upravo kod tog sloja vjernika. I to stoga jer se nedjeljom želi učiniti i obuhvatiti "hrpu" drugih sadržaja koji sv. Misu jednostavno potiskuju u daleku periferiju. U svakom slučaju ljubav prema Bogu mora biti uvijek najvažnija zapovijed. A s njom ćemo najlakše obuhvaiti i pravu ljubav prema sebi i bližnjima.