Mise zornice - Božićna ispovjed
U tijeku čitavog Adventa u župnoj crkvi u Otočcu slave se sv. Mise zornice ujutro u 6,30 s. Misa je redovito trajala 30 minuta. Zornice su još u petak i subotu, 21. i 22. prosinca.

Na zornicu je dolazilo oko stotinjak osoba. Prije mise svećenici su bili na raspolaganju za ispovijed. U misi je župnik mons. Tomislav Šporčić redovito protumačio evanđelje. Na misi su se vjernici redovito pričešćivali.

U petak, 21. 12. u 17,00 sati bit će Pokorničko bogoslužje, koje će predvoditi vlč. Stanko Smiljanić, župnik sinački, a nakon toga svećenici Otočkog dekanata bit će na raspolganju za ispovijed. Pozivamo sve koji do sada nisu obavili božićnu ispoivjed neka to učine u petak kad imamo više svećenika koji ispovijedaju.

Oni koji ne bi mogli doći u petak neka dođu u subotu, 22. 12 u 8,30 kad smo pozvali vjeroučenike od 4 - 8. razreda.

Osobito pozivmo roditelje naših prvopričesničkih i krizmaničkih pripravnika.