Nastavljena predavanja za sudionike Tečaja vjere
Danas, 23. veljače 2013. u župnoj dvorani u Otočcu nastavljeno je s predavanjima za polaznike programa Tečaja vjere koje vodi Povjerenstvo za župnu katehezu Gospićko-senjske biskupije.

Predavanjima koje je održao vlč. mr. Mario Gerić, ranvatelj Metropolijskog Pastoralnog Institua u Rijeci i vlč. dr. Nikola Vranješ, profesor na Teologiji u Rijeci nazočilo je 30 polaznika od 43 koja su upisana. Neki nisu mogli doći zbog lošeg vremena - visokog snijega koji je preko noći od petka na subotu toliko zapao. Prisutni sudionici živo su pratili predavanja te nakon predavanja aktivno sudjelovali u raspravi.

Sljedeći put predavanja bi se trebala nastaviti u subotu,23. travnja o.g. Profesori - gosti iz Rijeke vratili su se u Rijeku s vrlo lijepim dojmovima. Zahvaljujemo njima na stručnom, jasnom i nadasve korisnim predavanjima.
Preporučujemo se i nadalje!
T.Šporčić

Druga dva sata danas na Tečaju vjere predavanja o sakramentima pod pastoralnim vidom održao je vlč. dr. Nikola Vranješ.