Tečaj vjere pohađa 40 osoba
Dana, 6. travnja u župnoj dvorani u Otočcu nastavljeno je s predavanjima koja se održavaju u okviru Tečaja vjere kojeg pohađaju župni suradnici s područja Gospićko-senjske biskupije. Na predavanjima je sudjelovalo 40-setak osoba. Prva tri sata predavanja je imala profesorica na Teologiji u Rijeci i tajnica Metropolitanskog Instituta u Rijeci dr. Natalija Bogović. Ona je govorila o četvrtom dijeku Katekizma Katoličke Crkve u kojem govori o Molitvi. U drugom dijelu današnjeg programa predavanje je imao mons. mr. Tomislav Rogić, župnik i dekan na Udbini. On je govorio o posebnostima četri evanđelja: Matej, Marko, Luka i Ivan. Nedostajalo je vremena da bi se temeljitije i dovoljno o tome u kratko vrijeme progovorilo. No, o tome će može a i potrebno je jošna vriše načina čuti i čitati. Sudionici su s velikom pažnjom i osobnom zauzetošću nastojali pratiti izlaganja u tijeku čitavog prijepodneva. Domaćin ovog Tečaja mons. Tomislav Šporčić dao je prijedloge za sljedeći susret koji bi trebao biti u subotu, 4. svibnja te završni dan ovogodišnjeg Tečaja, a to je 15. lipnja u svetištu Majke Božje Krasnarske na Krasnu.

Poslije predavanja bio je kratki sastanak odgovornih za organizaciju Biskupijskog susreta Katoličke mladeži u Otočcu koji je zakazan za subotu, 27. travnja o. g u 10 sati.