Dr.Batarelo: Spolni ( pre)odgoj indoktrinacija naše djece
Dana 12.travnja s početkom u 17 sati u crkvi Presvetog Trojstva u Otočcu održano je predavanje za sve roditelje kandidata za krizmu ovogodišnjik krizmanika na temu "Spolni (pre)odgoj indoktrinacija naše djece, a predavač je bio dr.sc.Vice John Batarelo, predstojnik Ureda za pastoral Zagrebačke nadbiskupije.

Predavanju su prisustvovali uz domaćina mons.mr.Tomislava Šporčića- generalnog vikara biskupije i otac biskup mons.dr.Mile Bogović, vlč.Stanko Smiljanić, vlč.Ivica Miškulin, don Anđelko Kaćunko i đakon Nikola Prša.

U prepunoj crkvi roditelji su pozorno slušali dr.Batarela i pratili njegovo izlaganje putem slajdova.
Poslije predavanja bila je svečana sveta misa koju je predvodio Otac biskup, a euharistijsko slavlje animirao pjevački zbor mladih i crkveni zbor.

( Uskoro opširnije )