Misa za Domovinu povodom Dana neovisnosti
d1
Povodom Dana neovisnosti održana je misa za domovinu u župnoj crkvi, a predvodio ju je mons.mr.Tomislav Šporčić generalni vikar biskupije i otočki dekan i župnik. Misi su prisustvovali vjernici, branitelji i osobe iz političkog života predvođeni gradonačelnikom Otočca, dr.Stjepanom Kostelac sa suradnicima.
d2
Mi se stalno bojimo da će nam se u ovozemaljskom životu nešto oduzeti. Jedino mudrost Božju nitko nam ne može oduzeti. Pozvani smo u životu tražiti istinu, trebamo težiti i biti iskreni. Istinu nesmijemo krojiti po svojim željama, bez istine nema gradnje domovine. Kuća se gradi na čvrtim temeljima, trebaju nam čvrsta uporišta, obitelj je uporište jednoga naroda a to se danas želi oslabiti. Iz obitelji su prizašli naši branitelji u Domovinskom ratu gdje nisu žalili dati i život za domovinu. Tko ne cijeni slobodu od nje nemože živjeti. Ako život darujemo, život nije izgubljen kao što su učinili naši brojni branitelji - kazao je župnik u svojim razmišljanjima.
d3
Euharistijsko slavlje animirala je s.Ljubomira Lešić za orguljama.