Crkveni pjevači obilježili blagdan sv.Cecilije
c2

Sveta Cecilija je zaštitnica crkvene glazbe i pjevača. Njezin blagdan slavimo 22. studenoga 2013.

Naša župa ima tri zbora, a onaj koji redovito pjeva svake nedjelje u 11 sati na misi je zbor "Sv.Cecilije".

Nakon večernje mise ( četvrtak - uoči blagdana ) naš župnik mons.mr.Tomislav Šporčić je pozvao pjevače na počašćenje i zajedničko druženje u kojem je zahvalio svim članovima zborova i njihovoj voditeljici s.Ljubomiri Lešić za sve vrijeme i sav trud kojeg su uložili da bi liturgija u našoj crkvi bila što svečanija.

Župnik je govorio i o liku i djelu sv.Cecilije zaštitnice pjevača i o važnosti crkvenog pjevanja u liturgiji. Temeljna poruka blagdana svete Cecilije jest da je Cecilija - sama glazba. Ona je uosobljena ljepota zvuka koja omogućuje da riječ i poruka prodru do srca ljudi, bili oni zaljubljeni u ljepotu i dobrotu.
c1
( druženje pjevača u župnom stanu )

c4
( priče,pjesme i smijeha nikad dosta )