Svečano na četvrtu nedjelju došašća
Danas,22.prosinca, na četvrtu nedjelju Došašća u Župnoj crkvi u Otočcu bilo je svečano na prvoj (u 9 sati ) i na drugoj (u 11 sati ) svetoj Misi. Prije sv. Misa mali pjevači i ministranti organizirali su recitiranje četvrtoj advenstskoj svijeći na početku mise u 9 sati recitira Lucija Bižanović.
OLYMPUS DIGITAL CAMERA
Recitacija i paljenje adventske svijeće upriličeno je i u 11 sati.
d2
Paljenje posljednje četvrte adventske svijeće
d3
Ovaj put želimo da se vide i oni koji su u načelu redovito izvan klupa, stojeći pri dnu crkve. Oni tvrde kako ne žele da ih se previše vidi. Ali ih se ipak dobro vidi kad god dođu.
OLYMPUS DIGITAL CAMERA
Troje pričestitelja je pričešćivalo. Redovi su se pružali preko čitave crkve. Svečano je to bilo i lijepo za vidjeti. Čini nam se da bi sakramentu ispovijedi trebalo posvetiti još puno veću pastoralnu brigu.
OLYMPUS DIGITAL CAMERA
Mame strpljivo čekaju dok su im djeca na vjeronaučnom susretu nakon mise. Sunčano je i toplo vrijeme pa se koristi i za druženje i razgovor.