Pripreme za vjeronaučnu olimpijadu
crkva
I ove godine počele su pripreme za vjeronaučnu olimijadu. U četvrtak, 24.siječnja održano je natjecanje u osnovnoj školi u Otočcu. Županijsko-biskupijsko takmičenje održat će se 19. veljače u 10 sati, a državno od 2. do 4. travnja. Tema ovogodišnje vjeronaučne olimpijade je : Katolička crkva i zananost - doprinos i odnosi.

U matičnoj školi Zrinskih i Frankopana okupilo se 24 učenika, među kojima 4. s najboljim rezultatom idu na biskupijsko natjecanje.

Nakon završenih testova komisija kojoj je predsjedavao vlč.Stanko Smiljanić uz vjeroučiteljice s.Ljubomiru Lešić i Tinu Košćak, te vjeroučitelja Berislava Kostelac pregledali su sve testove i proglasili najbolje, koji idu na biskupijsko natjecanje, a to su: Sara Banić, Kristijan Pajdaković, Marin Samaržija i Karolina Sušić ( svi iz Otočca ).

Čestitamo našim učenicima i bodrimo ih na biskupijskom natjecanju, pa možda odu i na državno.

Vlč.Stanko
vjeronauk