U subotu, 20. listopada 2018. Župa Presvetog Trojstva u Otočcu organizirala je jednodnevno hodočašće Majci Božjoj Trsatskoj. To hodočašće upriličeno je početkom nove 2018/19.pastoralne godine koja je u Gospićko-senjskoj biskupiji posvećena
Danas na XXIX. nedjelju kroz godinu ujedno se proslavlja Misijska nedjelja.
Danas, utorak, 16. listopada 2018. u Otočcu
14. listopada o. g. proslavili smo 28. nedjelju kroz godinu. U župnoj crkvi Presvetog Trojstva slavili smo tri Sv. Mise. Sve mise je predvodio i propovijedao župnik T. Šporčić.
Danas, 12. listopada 2018. u Srednjoj školi bio je blagoslov kruha
U subotu, 6. listopada 2018. godine u crkvi Sv. Josipa - Grubišno Polje
u nedjelju, 7. listopada 2018. godine u Otočcu su slavljene tri Sv. mise
U pon, 1. listopada ov.g. u Brinju
Danas, 30. rujna 2018. u župnoj crkvi u Otočcu služene su tri Sv. mise
U subotu, 29. rujna 2018. u župnoj crkvi Sv. Mihovila
U subotu, 29. rujna o. g.
Obilježavanje Dana policije u Otočcu, pijetet žrtvama Domovinskog rata, poginulim policajcima, zapaljene svijeće i položen vijenac, služena Sv.misa.
U nedjelju, 23. rujna o. g. u župnoj crkvi
U četvrtak, 20. rujna o. g. u župnom stanu održan je sastanak vjeroučitelja
Danas, 19. rujna 0. g. župu crkvu su pohodili svećenici - salezijanci
U subotu, 15. rujna o. g. u predvečerje 24. nedjelje kroz godinu
Danas, 16.rujna, dvadeset i četvrta je nedjelja kroz godinu. U našoj župnoj crkvi služe se dvije mise, jutarnja i večernja.
Hodočasnici Udruge hodočasnika Gacke doline i brinjskoga kraja „Sv. Rok“ stigli su danas na odredište, u Solin. Na pješačkom hodočašću Otočac-Solin prehodali su oko 240 kilometara.
Proslava na Fortici, 14. rujna 2018.
Radosno svake večeri iščekujemo novo javljanje naše „reporterke“ s pješačkog hodočašća Otočac-Solin. Danas je bio četvrti dan hodnje, a riječ je o najzahtjevnijoj dionici do Knina.
Pohod nadbiskupa i metropolite đakovačko- osječkog mons. dr. Đure Hranića
U Gračacu su ugošćeni u franjevačkom samostanu gdje ih je dočekao fra Dino Labrović, a nakon ručka i odmora, odlučili su da će današnju dionicu puta produžiti više od planiranog i nastaviti prema Kninu
Jelena Odorčić poslala nam je nekoliko fotografija i dojmova i s današnje dionice hodočašća Udruge hodočasnika Gacke doline i brinjskoga kraja 'Sv. Rok':
U nedjelju, 9.rujna na večernjoj misi u 18,30 sati u župnoj crkvi Presvetog Trojstva u Otočcu bila je svečanost blagoslova malene djece.To je trebalo biti u subotu na blagdan Male Gospe